O firmie

Pracownia Architektury Krajobrazu

ZIELONO MI to pracownia architektury krajobrazu, specjalizująca się w projektowaniu i urządzaniu ogrodów i terenów zieleni zarówno dla klientów prywatnych, jak i inwestorów publicznych.

W naszych działaniach promujemy funkcjonalność, wygodę i jednocześnie nowatorskie rozwiązania. Zależy nam, żeby każdy realizowany przez nas ogród miał swój niepowtarzalny klimat, był integralną częścią otoczenia, podkreślając jego walory i w pełni oddając niepowtarzalny charakter projektowanego miejsca. Znając Państwa oczekiwania, zaaranżujemy przestrzeń i zadbamy o odpowiedni dobór roślin tak, aby ogród miał własny styl, odpowiadający Państwa upodobaniom i sposobowi spędzania wolnego czasu.

Główny obszar naszego działania to województwo mazowieckie. Obecnie większość naszych klientów to mieszkańcy Gminy Izabelin, Stare Babice, Łomianki, Ożarowa Mazowieckiego oraz Warszawy.

Daj nam o siebie zadbać. Współpraca z nami to sama przyjemność.

Dla mnie najważniejsze jest, by klienci mieli po współpracy z nami jak najlepsze wrażenia. Dlatego staram się zachwycać ich moimi projektami i dbać o naszą komunikację i relacje.

Jestem w pełni zadowolony dopiero, jak wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Musi być dokładnie, porządnie i profesjonalnie albo nie będę mógł spać po nocach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij

Skontaktuj się
z nami

Myślimy globalnie, działamy lokalnie. Twój ogród ma dla nas znaczenie

Napisz do nas Zadzwoń do nas
+48 607 373 186